Slovenská lekárska komora v spolupráci so spoločnosťou LEKÁR, a. s. si Vás dovoľujú pozvať na odborný webinár pod názvom:

PRACOVNÁ SCHÔDZA LEKÁROV FBLR

24.11.2021 od 19.30 hod.

Slovenská lekárska komora v spolupráci so spoločnosťou LEKÁR, a. s. si Vás dovoľujú pozvať na odborný webinár pod názvom: "PRACOVNÁ SCHÔDZA LEKÁROV FBLR".

 • ORGANIZÁTOR:
  Slovenská lekárska komora,
  LEKÁR, a. s.

 • PROGRAM ODBORNÉHO WEBINÁRA:

  MUDr. Katarína Chamutyová, MPH
  "Činnosť výboru OS FBLR"

  MUDr. Miriam Dziaková, PhD.
  "Revízne pravidlá zdravotných poisťovní"

 • REGISTRÁCIA: v pravom dolnom rohu je potrebné najskôr odkliknúť tzv. "cookies", následne kliknúť na tlačidlo "REGISTROVAŤ" a vyplniť všetky povinné polia ku úspešnej registrácii.

  Po úspešnej registrácii Vám príde na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii, link (preklik), prostredníctvom ktorého budete môcť webinár sledovať online a zapájať sa do diskusie cez chat. Tento link odporúčame otvoriť vo webovom prehliadači Google Chrome, ktorý zabezpečuje najväčšiu kompatibilitu s platformou WebinarJam, na ktorej bežia naše webináre.

  Pre zaslanie prístupového linku okamžite po registrácii na Vami zadaný mail je potrebné odsúhlasiť okrem podmienok GDPR aj súhlas so zasielaním informácií o tomto webinári. V opačnom prípade Vám prístupový link príde na mail, ktorý ste zadali, iba cca 15 minút pred oficiálnym štartom webinára ako pripomienka.

  V prípade akýchkoľvek problémov s registrovaním sa alebo následným pripojením sa do webinára dňa 24.11.2021 nás neváhajte kontaktovať telefonicky +421 911 199 723 alebo e-mailovou správou na [email protected] alebo [email protected].

 • Pokiaľ potrebujete vystaviť Potvrdenie o účasti, dajte nám o tom vedieť mailom na [email protected]. Ku vystaveniu budeme potrebovať najmä Vaše ID, meno s priezviskom so všetkými titulmi a, samozrejme, mailový kontakt.

  ​​​​​​​Toto Potvrdenie je potrebné odovzdať svojej komore a tá rozhodne o uznaní/neuznaní kreditov uvedených v Potvrdení za sledovanie tohto webinára.

  Potvrdenie Vám následne vystavíme po skončení webinára v čo najkratšom možnom čase.

 • OTÁZKY DO DISKUSIE môžete zasielať aj vopred na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu e-mailu, prosím, uveďte konkrétny webinár, ktorého sa otázka týka.

 • LEKÁR, a. s.

  Webinar Host

 • MUDr. Katarína Chamutyová, MPH

 • MUDr. Miriam Dziaková, PhD.

 • , ,