Bezpłatny Webinar

Pracuj mądrze, a nie ciężko.
​​​​​​​Proste metody na sukces dla przedsiębiorców.

Podczas najbliższego webinaru pod hasłem #WięcejWolności Christian Parasiewicz podzieli się z Tobą prostymi metodami, które wypracował dzięki wzorowaniu się na ludziach odnoszących sukcesy. Dzięki tym narzędziom odnalazł swoją pasję i rozwinął karierę jako Business Coach oraz teraz pomaga też innym wchodzić w zawód coacha biznesowego jako CEO Academy of ecoCoach.
​​​​​​​
Każdy! Rownież Ty, może zacząć stosować te sprawdzone metody i pozwolić życiu pracować dla Ciebie! 

Podczas webinaru d​​​​​​owiesz się, dlaczego nasz 3-miesięczny program Akademii ecoCoach: Business Coaching OPEN pomaga rozwijać 3 kluczowe obszary w życiu prowadzące do sukcesu. Otrzymasz wiedzę, dlaczego inwestycja w Akademię przynosi niesamowity zwrot z inwestycji nawet do 1500%. 

Obecny system edukacji nie uczy osiągania sukcesów i prowadzenia szczęśliwego życia, dlatego zbudowaliśmy system edukacyjny, który uczy dobrych nawyków, rozwijania biznesów oraz osiągania sukcesów.

Już podczas webinaru otrzymasz autorskie narzędzia, które przybliżą Cię do osiągnięcia sukcesu w trzech kluczowych obszarach życia każdego człowieka: dobrego zdrowia, budowania trwałych relacji oraz generowania dobrobytu.

Powiemy bardzo krótko o Academy of ecoCoach oraz programie Business Coaching OPEN.

 • Christian Parasiewicz

  Webinar Host

 • Marek Wzorek

  Moderator


 • Co powiesz na sukces w karierze w 2021 roku?

  Chcesz osiągnąć suckes biznesowy w 2021 i przeskoczyć konkurencję? 

  Chcesz, żeby Twój rozwój w 2021 roku wszedł na zupełnie nowy poziom?

  Chcesz, żeby Twoja kariera poszybowała w górę?  

  Chcesz znacznie powiększyć swój majątek? 
  ​​​​​​​
  Poznaj program, który Cię tam zaprowadzi: Business Coaching OPEN

 • Co dowiesz się jescze?

  Na webinarze omówimy również, co to znaczy podwójna nauka i #turbodoładowanie oraz dlaczego jest bardziej skuteczna niż tradycyjna nauka.

  Dowiesz się, dlaczego narzędzia coachingowe umożliwiają szybszą naukę i skracają drogę do sukcesu.

  Wspomnimy również o tym, że w naszej Akademii narzędzia, które otrzymasz, będziesz stosować prawie codziennie, zamiast przechowywać je na półkach i nigdy więcej ich nie używać.

 • Mam 3 prezenty dla Ciebie - odbierz je teraz
  Po rejestracji sprawdź proszę czy e-mail ode mnie trafił do Twojej skrzynki głównej (jeśli nie, to sprawdź proszę folder "Niechciane"), dodaj mnie do zaufanych kontaktów i odbierz Twój pierwszy prezent. Otrzymujesz już teraz, po rejestracji, pierwszy prezent: rozdział z książki "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku". W tych rozdziałach poznasz moje narzędzie coachingowe do planowania własnego życia z sukcesem oraz z ogromną energią.

 • , ,