BEZPŁATNY WEBINAR

Jak rozwinąć swoją karierę w 2021 roku?

Nowy rok, nowe trendy na rynku, a Ciebie czekają zmiany w obszarze pracy? Być może nie wiesz, jak zabrać się za planowanie kariery i nie masz pojęcia, jak znaleźć miejsce, które będzie wspierało Twój rozwój i pozwalało wzmacniać talenty? A może Twoja kariera zwolniła, ze względu na aktualnie dość ciężkie warunki, a Ty nie wiesz, jak zmienić tę sytuację na bardziej komfortową i bezpieczną? Do tematu pracy w tym roku trzeba podejść ostrożnie i rozsądnie. Dlatego też powstał właśnie ten webinar.
Dowiedz się, jak skutecznie zaplanować swoją karierę w czasach niepewności i świadomie rozwijaj swoje kompetencje!

Ten rok jest z pewnością inny niż wszystkie. Weszliśmy w nowe czasy, które będąc wcześniej zaskoczeniem przeplatanym z nadzieją, dzisiaj stają się rzeczywistością. Te nowe warunki są ciężkie dla każdego z nas, bez względu na to, jak mocno wpłynęły na nasze codzienne funkcjonowanie. Mierzymy się z nimi zarówno jako pracownicy, jak i pracodawcy. Jak znaleźć pracę w roku, gdzie zdalne wykonywania obowiązków stało się codziennością? Czy przebranżowienie się w roku 2021 roku ma sens? Czy istnieje możliwość na rozwój w branży, skoro wszędzie mówi się o bankructwie i zamykających się firmach?

Jak mówi sam Konfucjusz, “wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Dlatego już teraz dowiedz się, co należy zrobić, aby rozsądnie zaplanować swoją karierę. Poznaj aktualne trendy na rynku pracy i znajdź najlepszą drogę, która będzie wspierała rozwój Twoich talentów. Odkryj swoje kompetencje i sprawdź, jak szukać pracodawcy, który pomoże Ci rozwijać swoje pasje i realizować cele. Pamiętaj, praca to jeden z elementów Heksagonu Szczęścia, dlatego nie czekaj i zadbaj o niego już teraz!

Dołącz do bezpłatnego webinaru, podczas którego dowiesz się:

  • Jakimi zasadami rządzi się współczesny rynek pracy?
  • Jak skutecznie planować swoją karierę w niepewnych czasach?
  • Jakie kompetencje nabywać, aby zapewnić sobie przewagę na rynku pracy?
  • Jakie strategie rozwoju kariery już nie działają?
  • Jakie działania rozwojowe zaplanować, aby osiągnąć zawodowy sukces?
  • Justyna Gościewska

    Prowadząca webinar

  • , ,