BEZPŁATNY WARSZTAT

Jak wyznaczać swoje wartości?

Każdy z nas ma określony system wartości. Jedni potrafią wymienić od razu całą listę tego, czym się w życiu kierują. Innym przychodzi to z czasem, po nieco głębszej refleksji. Jednak… czy tak naprawdę jest to odzwierciedlenie tego, co czujesz? Czy Twoje wartości są spójne z Tobą i Twoim codziennym działaniem? Co jest tak naprawdę dla Ciebie ważne?

Zajrzyj w głąb siebie i zobacz, co tak naprawdę mówią Twoje wartości!

Po co tak naprawdę wyznaczać swoje wartości? Przypomnij sobie sytuację, podczas której musisz podjąć daną decyzję, ale nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze. Każda z opcji wydaje się nieść ze sobą podobne konsekwencje i boisz się, że jakikolwiek krok będzie tym niewłaściwym. Ten problem spotyka każdego z nas i właśnie dzięki Twoim wartościom, jesteś w stanie się zmierzyć z każdą decyzją. 

Często, napotykając na dany problem, zaczynamy go unikać, zamiast skutecznie go rozwiązać. To błąd, który może pociągnąć za sobą następne konsekwencje. Dlatego też, w przypadku, kiedy masz przed sobą jakiś dylemat, najlepsze, co możesz zrobić, to zadać sobie pytanie: “A co zrobiłaby moja wartość?”. To pozwoli Ci żyć w spójności i podjąć bezpieczną decyzję dla Twojego wewnętrznego JA. Tylko… co, jeśli nie wiemy, jakie mamy wartości i czym się tak naprawdę w życiu kierujemy?

Jeśli chcesz nauczyć się stawiać czoła wszystkim dylematom i zacząć realizować swoje marzenia, zapisz się już teraz na bezpłatny warsztat Fryderyka Karzełka pt. “Jak wyznaczać swoje wartości?”. Zdobądź prawdziwą energię i nie zastanawiaj się już nigdy więcej “co by było gdyby”. Zacznij żyć w zgodzie ze sobą!

Dołącz do bezpłatnego warsztatu, podczas którego:

  • dowiesz się, jakie są Twoje prawdziwe wartości – nauczysz się je skutecznie wyznaczać;

  • sprawdzisz, czy faktycznie Twoje wartości są widoczne w Twoim życiu;

  • dowiesz się, jak dzięki wartościom realizować marzenia;

  • nauczysz się podejmować skuteczne decyzje, nie zastanawiając się po podjęciu, co by było gdyby;

  • zyskasz więcej energii do działania, bez konieczności sięgania po kolejną kawę;

  • poczujesz, że to, czemu się poświęcasz, naprawdę ma głęboki sens.

  • Fryderyk Karzełek

    Prowadzący warsztat

  • , ,