ONLINE ESINEMISE ABC

Kuidas online's kaasahaaravalt esineda, luua sisu ja mis platvorme kasutada, ilma tehnilist oskust vajamata!

Webinarist

Tagasiside eelmisele "Online esinemise ABC" webinarile:

* Hull oled, et nii hea webinari tasuta teed!!!!
* Selge, lihtne, informatiivne. Igaühe jaoks, kes esineb - hädavajalik vaatamine.
* Nii tore, et soovid siiralt inimesi aidata, seda on päriselt ka näha!
* 1,5 tundi energiat üleval hoida - kuidas sa suudad seda?
* Väga hästi kulutatud aeg. Super suur aitäh!


Epp Kärsini tagasiside:

"Tänu Rolandi samm sammult lahti seletamisele jõudsin minagi oma esimese webinarini. Ja kui alguses tundus see hirmutav, siis täna pigem julgustan teisigi seda proovima. See on lihtne, mugav ja annab rohkem võimalusi."

Edu Akadeemia tegi oma esimese webinari (veebiseminari) juba üle 6 aasta tagasi ja tänaseks teinud sadu webinare. Jagame sellel tasuta webinaril parimaid teadmisi nii efektiivse esinemise, sisu kokkupanemise kui ka selle osas, et milliseid programme ja mille jaoks kasutada.

Kui on üks oskus, mis saab kõige suuremat mõju avaldada sellele, et sinuni rohkem võimalusi jõuaks, sinu sissetulekud kasvaks ja sa alanud kriisist võitjana välja tuleksid, siis on see oma teadmiste, oskuste, teenuste, toodete presenteerimine läbi video.
 
Miks?

Sellepärast, et kui sa oskad olla videos veenev, siis annab see sulle autoriteedi, usalduse ja mõjuvõimu, sinu ülesanne on seda heatahtlikult kasutada. Kuid sinu esimene ülesanne on omandada efektiivse ja mõjusa esinemise oskused, mõista milliseid vorme kasutada ja kuidas see võimalikult lihtsalt tehniliselt lahendada. Hea uudis on see, et kõik see õpitav ja lihtsam kui kunagi varem?
 
Webinaril saad teada: 

 1. Kuidas online's võimalikult kaasahaaravalt ja tulemuslikult esineda?
  * Mis on ühist maailma tipptasemel esinejatel ja kuidas saad sina neid teadmisi rakendada?
  * Olulised asjad, mida silmas pidada just online esinemisel - videod, webinarid, online kursused jne.

 2. Milliseid info edastamise vorme ja millal kasutada (video, Facebook live, webinar, online kursus, live veebikoolitus, grupi coaching) ning kuidas kokku panna sisu. 

 3. Milliseid programme, platvorme kasutada ja kuidas? Ilma et vajaksid suuri tehnilisi oskusi. ​​​​​​​
  * Jagame sinuga 20 äpardust, mis webinaride ja live'ide käigus on juhtunud. Paljude peale ei anna isegi tulla, kui pole seda kogenud või keegi pole öelnud, et selline asi võib juhtuda :) 


Kui veel 12 aastat tagasi ei julgenud Roland oma suud avada rohkem kui 3 inimese ees, siis viimase 6 aasta jooksul on ta teinud sadu esinemisi nii füüsiliselt kui ka virtuaalselt. Ta esinejana üles astunud mitmetel suurkoolitustel (1000 - 4000 osalejat) nii Eestis kui ka välismaal ja jaganud lava selliste tegijate, nagu Robert Kiyosaki, filmitäht Jean-Claude Van Damme, Robin Sharma, Nick Vujicic, Jack Canfield jpt. 

Ta on loonud 4 online kursust, teinud sadu webinare, lugematul arvul Facebook live'e ja videosid. Kui Roland 6 aastat tagasi webinaridega alustas, siis oli ta üks esimesi Eestis. Tänases olukorras pöörduvad Rolandi poole mitmed tuntud tegijad, kes soovivad saada nõu, kuidas oma teadmisi veebis kõige paremini jagada. 

 • Roland Tokko

  Edu Akadeemia kaasasutaja

 • , ,