REGISTRUJ SE NA VYSÍLÁNÍ OD 20:00

Angelina, rezidentní projekt Kostarika
Otevíráme nový projekt u tichomořské pláže! Po vyprodání ČS Vesniček je zde druhá šance, na kterou jste čekali. Informace a rezervace na vysílání dnes od 20:00 nebo v další dny. Registruj se a vidíme se!

 • Domy od 80.000 euro, 2.1 mio CZK

  Pozemky a domy do osobního vlastnictví se zápisem do Registru v Kostarice, pod dozorem legalizace paní Bianci Mrázové. Ceny od 80.000 euro včetně všech daní a poplatků.

 • Úžasná lokalita u pláže + zázemí

  1000 metrů od pacifické pláže, celoročně teplá voda 28 stupňů Celsia, bezpečné koupání i pro děti, molo na rybaření a malou loď. Zázemí recepce s ostrahou, restaurace, bar, bazén, fitness centrum​​​​​​​, hřiště... pronájmy domů.

 • Rezervace otevřeny, úžasná příležitost

  Nyní je nejlepší čas investovat do vlastní tropické nemovitosti, ať již hodláte přečkat zimu v teple, trvale žít v Kostarice nebo mít čistě investiční nemovitost. Na vysílání se dozvíte všechny informace a je otevřena možnost objednávky rezervační zálohy. Těšíme se na Vás dnes od 20:00 nebo v další dny,  Pura Vida, Jiří a Bianca

 • PS: ČS Vesničky vyprodány... 

  Všechny domy v ČS Vesničkách jsou beznadějně vyprodány, nyní se otevírá šance 
  v projektu Angelina! Nyní za nejvýhodnějších podmínek, které se již nebudou opakovat. Míra inflace 15%, zvyšování cen stavebních nákladů... výsledkem je rovnice, ze které vychází ideální investice do tropické nemovitosti, která roste na ceně, dá se výhodně pronajmout a ještě si jí užíváte!
  ​​​​​​​Více informací na vysílání od 20:00.

 • Jiří Vokiel Čmolík

  Developer trvale žijící v Kostarice. Jiří postavil v Kostarice tři hotely, desítky domů a ČS Vesničku v Kostarice velikosti 40 domů.

 • Bianca Mrázová

  Realitní expert v Kostarice s 30 letou praxí. Dohlíží na proces legalizace, převodu pozemků a domů na registru do osobního vlastnictví. Legalizovala ČS Vesničku 40 domů.

 • , ,