#WięcejWolności - BEZPŁATNY WEBINAR
#ecoCoachCommunity
If you want to go quickly, go alone. If you want to go far, go together


​​​​​​Wszystko, co musisz wiedzieć o emocjach

Podczas najbliższego webinaru pod hasłem #WięcejWolności otrzymasz pigułkę wiedzy o Twoich emocjach oraz jak nimi zarządzać dzięki czemu staniesz się lepszym liderem, partnerem oraz zaczniesz lepiej dogadywać się ze swoimi pracownikami i najbliższymi, a w konsekwencji będziesz żyć szczęśliwiej i doceniać najdrobniejsze chwile pojawiające się w Twoim życiu.

Webinar poprowadzi Patryk Krzyżopolski - Business Coach w #ecoCoach oraz Project Manager,
skutecznie rozwijający firmy i ludzi, przedsiębiorca,
człowiek wyznający zasadę, że aby zmienić otoczenie najpierw trzeba zacząć od siebie.

Patryk w ramach webinarów z cyklu #WięcejWolności dzieli się praktyczną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego i już za chwilę przekaże Ci szybką pigułkę wiedzy o tym jak skutecznie zarządzać swoimi emocjami.


Pod koniec webinaru Marek razem z Patrykiem zaproszą Cię do rekrutacji do IV grupy #ecoCoachCommunity i programu Business Coaching OPEN w ramach ecoCoach University.

Gdy inni zwalniają, my w ecoCoach rekrutujemy.

#ecoCoachCommunity to najskuteczniejsza szkoła coachingu biznesowego w Polsce. Już po skończeniu 3-miesięcznego programu #ecoCoachCommunity - Business Coaching OPEN, możesz skutecznie zacząć pracę w zawodzie executive coacha lub coacha biznesowego. W ecoCoach University największa procentowo liczba coachów rozpoczyna pracę w zawodzie i zaczyna pomagać polskim i światowym przedsiębiorcom  oraz liderom w rozwoju. Sprawdź czy ten najlepszy zawód świata: coacha biznesowego i executive coacha nie jest dla Ciebie, gdzie pomagając w rozwoju innym, rozwijasz siebie, dobrze zarabiasz i dbasz o generowanie szczęścia, wartości oraz uśmiechu u siebie oraz u innych.

#WięcejWolności - każdy, zawsze może mieć więcej wolności

Dla jednych #WięcejWolności może oznaczać brak choroby lub zmartwień, dla kolejnych że pozbędą się kredytu i zaczną lepiej zarabiać, dla innych możliwości podróżowania po świecie. Dla jednych #WięcejWolności  oznacza założenie własnej firmy, dla następnych lepiej działająca i zorganizowana firma. Na tych aspektach skupiamy się podczas webinarów pod hasłem #WięcejWolności

 • Jak Rozwijać #WięcejWolności w czasie koronawirusa?

  Pomyśl że czas który obecnie mamy #ZostańWDomu to najlepszy czas na własny rozwój, na nauczenie się nowych kompetencji, na zdobycie nowej wiedzy. Możesz ten czas wykorzystać, żeby skoczyć na kolejny etap własnego rozwoju.

 • Jak rozwinąć biznes? Jak rozwijać przedsiębiorczość?

  Rozwijanie biznesu to jedna z najbardziej złożonych kompetencji. Trzeba zadbać o sprzedaż, marketing, finanse, rozwój siebie, rozwój zespołu, dobrą atmosferę w pracy. Podczas webinarów #WięcejWolności zobaczysz jak rozwinięcie i skalowanie biznesu możesz rozdzielić na małe części które możesz zrealizować. 

 • Jak wejść w zawód coacha biznesowego? Poznaj najbliższe terminy i dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity
  #ecoCoachCommunity to najbardziej skuteczny sposób na wejście w zawód coacha biznesowego i executive coacha. Pod koniec tego webinaru poznasz szczegóły tego programu

 • Marek Wzorek

  Marek Wzorek - założyciel i CEO ecoCoach Sp. z o.o., ekspert od turkusowych organizacji, executive, teal i biznes coach, mentor i trener, wykładowca. Autor książki "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku". Po przejściu drogi od Doradcy Technicznego do Prezesa Zarządu dużej firmy, teraz pomaga innym w rozwoju i realizować się w najlepszym zawodzie świata: coacha biznesowego. Jeśli chcesz pomagać innym w rozwoju, pisać książki, edukować, a przy tym też bardzo dobrze zarabiać, to ten webinar jest dla Ciebie. Zapraszamy

 • Patryk Krzyżopolski

  Doświadczony Project Manager, biznes coach i mentor. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na co dzień zarówno w zespołach projektowych jak i na scenach konferencji. Aktywnie wyznaje zasadę "aby zmienić świat zacznij od siebie", którą wdraża w życie swoje, swoich klientów oraz organizacji. W trakcie spotkań online poza merytoryką czasem dzieli się także umiejętnościami wokalnymi - być może dzisiaj jest ten dzień? Zapraszamy!!

 • , ,