Jak Zbudować 10X Większą Organizację
W 2X Szybszym Czasie?

Ta niespotykana w Marketingu Sieciowym w Polsce wiedza dała około 40 milionów zł obrotu w organizacjach, które zapoczątkowałem a dziś podczas prezentacji webinarowej przedstawię Tobie szczegóły...

Oto czego między innymi dowiesz się na prezentacji:

Rozłożę na czynniki takie zagadnienia jak: 

 • Wiele osób nie wie jak zacząć:  Zaprezentuje Ci jest najtańszą, a zarazem najskuteczniejszą moim zdaniem metoda wzmacniająca Twoje umiejętności networkera oraz dająca przewagę i narzędzia do skutecznego działania.

 • Jak Cię widzą tak Ci płacą!

  Kluczem do skuteczności jest wizerunek. Czy kiedykolwiek patrzyłeś/aś na swoje "miejsca", profile w sieci i przyszło Ci do głowy pytanie: "Czy mój profil jest takim, który zbudza na tyle zaufania aby zrekrutować kogoś do biznesu"? Pokażę Ci mało znany i używany sposób na to aby w 49 sekund zbudować wiarygodny wizerunek, który sprzedaje i który dał mi zarobić ponad 3 miliony zł w branży. A co najważniejsze możesz go użyć od ręki i bezpłatnie kopiując moje metody pokazane na prezentacji.

 • Czas to pieniądz!

  Wiele osób zaczynając działania w branży ma mało czasu na konkretne działania na co dzień. Sam pracowałem na "etacie" kiedy zaczynałem. Miałem też małego synka, który ciągle chorował i wymagał pomocy. Jakby tego było mało spłacałem 200 000 zł długu a na plecach czułem dosłownie oddech komorników i windykatorów. Musiałem znaleźć sposób na dodatkowe zarobki przy małej inwestycji pieniędzy i czasu (bo musiałem mieć na spłatę długów). Dziś pokażę Tobie jak zautomatyzować działania aby rekrutować 10 X więcej w 2 krotnie szybszym czasie. 

 • Tomasz Damian, MarketingSieciowy.pl

  Prowadzący

 • , ,