WEBINÁŘ, KTERÝ BY V TÉTO DOBĚ MĚLI SHLÉDNOUT VŠICHNI

PROČ SE MI DĚJE, CO SE MI DĚJE?

Uchopte konečně život do svých rukou a přestaňte hledat příčiny svých potíží jinde!

Dějí se vám věci a nevíte proč? Dostáváte se do nepříjemných situací, aniž byste chtěli? Pak je tento webinář právě pro vás. 

Pro tuto dobu sestavený webinář, který vám zodpoví na palčivé otázky. Dodá novou sílu a poznání, že nic se neděje náhodně. Životní cesta je vždy plně v našich rukách i budoucnost, jež si vytvoříme právě z těchto nejistých dnů.

Ony totiž nejisté nejsou. Jenom se tak zdají. Nejisté si je děláme svým myšlením o nich. Tato doba nás přivádí na křižovatku. Kudy se vydáte vy? Další cestou strachu, obav, shonu anebo novou cestou pohody a odpovědného tvůrcovství?

Strach a obavy vytvářejí další strach a obavy. Je potřeba uchopit současné dění a změnit své myšlení a pohledy na věc. Pak bude dobře.

Náhody neexistují ani osud, který by je řídil. Každou událost si vytváříme sami silou své mysli. 

Pojďte se naučit odhalit v sobě tu ukrytou sílu, jež denně utváří naše životy, aniž bychom o ní věděli.

  • Proč se mi děje, co se mi děje v mých financích? Na webináři pochopíte, proč na nás padají různé finanční situace, které nechceme. Poznáte zákon zrcadlení, jenž vám objasní vaše minulé finanční pády. Jeho aplikací můžete svoji finanční budoucnost nastavit lépe.

  • Proč se mi děje, co se mi děje v mé práci? Na webináři pochopíte, proč se staly události ve vaší práci, proč nemáte dostatek odvahy začít dělat, co máte nejraději, a co je potřeba udělat, aby se v budoucnosti začalo ve vašem pracovním životě dít lépe.

  • Proč se mi děje, co se mi děje v mém zdraví? Na webináři pochopíte, co je to somatizace emocí. Zdraví je pouze odrazem našeho emočního nastavení podvědomí. Změnou svého podvědomí měníme i své zdraví. Naše tělo poslouchá pokyny našeho mozku.

  • Proč se mi děje, co se mi děje v mých vztazích? Na webináři pochopíte, proč se ocitáme v různých vztahových situacích, které nám zamotávají hlavu. Seznámíte se s hlavními zákony, které stojí za rozhodnutími, přijímat právě takové vztahy, kde se nyní nacházíme. 

  • Aleš Kalina

    Webinářem provází

  • , ,