REGISTRUJ SE NA VYSÍLÁNÍ OD 20:00

BANKSTEŘI... peníze nebo život?!
Zločinci v bílých límečcích a jejich centrální peněžní systém Tě drží v šachu "peníze za práci". Ukážeme Ti jak se dostat ven díky Krypto Ekonomice, jak se bránit inflaci a jak si za krypto "koupit rohlík". Dnes od 20:00 nebo v další dny, registrace ZDARMA.

 • Šokující fakta o bankovním systému!

  Peníze nepatří Tobě, ale státu, který je spravuje přes Centrální Banku (ČNB), ta uděluje licenci komerčním bankám s 2% minimálních rezerv. To znamená, že banky vykouzlí z 10.000 půl milionu korun, peníze vytvoří doslova z ničeho, jenže ty to odmakáš...

 • KryptoEkonomika, koupíš si za bitcoin rohlík?! Samozřejmě...

  Centrální peněžní systém srovnáme s Kryptoměnami a technologií blockchain, ukážeme Ti, jak přejít do kryptoměň, ochránit peníze před inflací tak, aby peníze byly skutečně Tvoje a ne státu. Můžeš mít platební karty Visa i Mastercard, které jsou nebankovní, vázané ke kryptopeněžence. Pohodlně s nimi platíš všechny služby... co to znamená? Konec Banksterů! PS: na tyto karty a kryptoměny ti nemůže například exekutor, další člen mafie.

 • Začni hned teď, přihlaš se na vysílání

  Od října 2020 stoupla cena Bitcoinu 4x, Etherea 9x a cena Solana 75x. To znamená, že kdybys před rokem investoval 1.000 korun do Solana, nyní máš 75.000 korun... ale věděl/a jsi to? Informace, vzdělání a investice do kryptoměn jsou klíčem k opuštění "krysího závodu" pod taktovkou banksterů, zločinců v bílých límečcích. Čím dříve začneš, tím lépe! Registruj se dnes od 20:00 nebo v další dny!

 • Jiří Vokiel Čmolík

  Ambassador British Asset

 • , ,