​​​​​​​REGISTRUJ SE NA VYSÍLÁNÍ OD 20:00​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​KRYPTO ŠLECHTA se vrací!
Po půl roce znovu otevíráme investice a vracíme se silnější, než kdykoliv předtím... Sleduj KULERVOUCÍ příběh ve vysílání, odhal PRAVDU a získej audioknihu v hodnotě 450 korun ZDARMA, registruj se!

 • ​​​​​​​Kdo nás chtěl zničit a proč se mu to nepovedlo?! 
  Shitstorm s hnojomety jely naplno, obviňování, zesměšňování, útoky na KryptoŠlechtu. Dozvíš se, kdo za tím stál (má to co do-činění s Mikýřem, Veverkou, Dominikem?) a proč hnojil. Důležité je, že jsme zpět, zcela legitmní, bez jakýchkoliv obvinění. A jsme silnější, než kdykoliv předtím...

 • Znovu otevíráme investiční tokeny a EduFIN
  Vracíme se ve vylepšené verzi a otevíráme investice do tokenů BATI a EduFIN Academy. Dozvíš se strukturu našich kryptofondů za nimiž kromě vlastní kryptoměny stojí nemovitosti a strategie kryptokošů. Investice do kryptoměn od 60 korun denně v EduFINU, proměň svůj život a staň se Krypto Šlechticem!

 • Získej AUDIOKNIHU zdarma v hodnotě 450kč!
  Ve vysílání rozdáváme audioknihu OdsouZEN k úspěchu (která v kauze hraje velkou roli) zcela zdarma, dárek pro všechny naše přátele i (ne)přátele. Registruj se a pak Poslechni si ukázku (klikni).

 • Proč KryptoŠlechta z Paneláku? Funguje to...!
  Poslouchej... vyrůstal jsem v chudé, neúplné rodině na Jižním Městě (pražský Bronx), býval jsem bezdomovec (dozvíš se v audioknize)... a díky osobnímu rozvoji a kryptoměnám jsem krypto milionář, co nemusí pracovat. A nejsem sám. Kryptoměny jsou nejlepší příležitostí dneška, příležitostí jak opustit "krysí závod". Sleduj vysílání, získej audioknihu, začni se vzdělávat, připoj se k největší investiční kryptokomunitě. Jsme KryptoŠlechta... přidej se k nám! Udělej si registraci zdarma a brzy na viděnou,
  Jiří Vokiel Čmolík, z boží vůle Krypto Král : - ) 

 • Jiří Vokiel Čmolík

  Krypto Šlechtic

 • , ,