BEZPŁATNY WEBINAR

​​​​​​​#NLPWebinar #14 "Wprowadzenie do NLP"

Dołącz do naszego webinaru, szkolenia i poznaj lub ugruntuj swoją wiedzę na temat NLP 

Mamy prośbę: sprawdź proszę, czy otrzymasz e-mail z linkiem do pokoju webinarowego. Jeśli się jeszcze nie znamy, e-mail od nas może wpaść do Twojego foldermu "Niechciane". Dodaj nasz e-mail do zaufanych. Z góry dziękujemy!

🌀 Poznaj, jak powstało NLP oraz najpopularniejsze narzędzia NLP. Jakich konkretnie korzyści dostarcza stosowanie NLP w praktyce? 

Ten webinar jest odpowiedzią na prośby, abyśmy dostarczyli zwięzłego wyjaśnienia, czym jest neurolingwistyczne programowanie (NLP).

Choć dużo się o nim mówi i pisze, adekwatne zrozumienie na czym w praktyce ono polega nadal sprawia trudność wielu osobom. Dlatego naszą najbliższą audycję z cyklu #NLPWebinar w całości poświęcamy temu tematowi.

Opowiemy m.in. na pytania:
💎 Jak powstało NLP i co oznacza jego nazwa?
💎 Jakie są najbardziej znane i popularne narzędzia NLP?
💎 Na czym polega jego unikalny wkład w obszarze praktycznej psychologii?
💎 Dlaczego w ciągu zaledwie kilku lat od pojawienia się NLP, jego metody zostały zaadoptowane w różnych dziedzinach profesjonalnej pomocy, w edukacji, biznesie, sporcie, samorozwoju i innych?
💎 Skąd wzięły się nieporozumienia i uprzedzenia na temat NLP? Jakich konkretnie korzyści dostarcza stosowanie NLP w praktyce?

Jak zwykle podczas naszych webinarów, jest możliwość zadawania pytań na żywo, do czego sami zachęcamy.

Przedstawiamy NLP "bez retuszu", zachowując rzeczowość i zdrowy krytycyzm.

Opieramy się na prawie 40-letnim doświadczeniu i wiedzy na temat NLP oraz innych systemów wspierania rozwoju. Dzielimy się tym, co sami sprawdziliśmy i zweryfikowaliśmy. Zapraszamy.​​​​​​​🌀 Jak możesz wykorzystać narzędzia NLP w pracy celami i problemami

Narzędzia NLP nie są tylko metodami na zwiększanie swojego szczęścia, sukcesów, skuteczności czy powiększaniu stanu konta bankowego. Na tym webinarze przedstawimy techniki, które pomogą w szybszym rozwiązywaniu problemów oraz zadbaniu o siebie w trudnych, problematycznych sytuacjach. 

​​​​​​
🌀 Poznaj metody stosowane dziesiątki lat przez najlepszych NLP-owców w Polsce i na świecie

Już ponad 50 lat NLP jest rozwijane przez profesjonalistów z całego świata, od edukatorów i wykładowców, przez teraupeutów, coachów, trenerów i mówców publicznych, po polityków, marketerów, sprzedawców, biznesmenów i światowych liderów.  NLP ma również swoje nurty.
Marek, Benedykt i Bartosz reprezentują nurt NLP o najwyższym poziomie etyki oraz profesjonalizmu, dzięki któremu powstała NLPt - neurolingwistyczna psychoterapia, stosowana przez najlepszych terapeutów XX i XXI wieku. Poznaj metody szybkiej zmiany oraz osiągania sukcesów oraz szczęścia.🌀 Przyswój wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce

Ucz się i zainspiruj, by z powodzeniem stosować te metody w życiu codziennym. Wdróż te metody i poczuj pozytywne zmiany w swoim życiu!


 • Marek Wzorek

  Założyciel i CEO PerfectCircle, executive coach, absolwent Polskiego Instytutu NLP. praktyk, trener i mistrz NLP

 • Benedykt Peczko

  Założyciel Polskiego Instytutu NLP, psychoterapeuta, coach, mistrz, trener i superwizor NLP


 • Mamy dla Ciebie prezent! 🎁​​​​​​​ 

  Otrzymujesz już teraz, po rejestracji, pierwszy prezent: dwa rozdziały książki Benedykta Peczko "Autocoaching dla każdego. Odnajdź swoje mocne strony i osiągnij zaplanowane cele."
  ​​​​​​​

  ​​​​​​​W trakcie webinaru będziemy mieli również dla Ciebie niespodziankę.

 • , ,