DARMOWY WEBINAR

"Jak osiągnąć sukces na Amazon KDP" + PREZENT 🎁

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów na całym świecie! Bez zakładania firmy, bez wkładu własnego i bez ryzyka.

 • Emilia Wiśniewska

  Tematem Amazon KDP zajmuję się od kwietnia 2019 roku, a moja przygoda z tym biznesem zaczęła się od kursu Produkt24. W swoim portfolio mam wszystkie rodzaje produktów - od bardzo prostych zeszytów, plannerów, kolorowanek, activity i workbooków po pełnoprawne produkty książkowe, takie jak poradniki czy książki dla dzieci. Niektóre z nich krótko po premierze osiągały status bestsellerów. W sumie przez kilka lat działalności opublikowałam ponad pół tysiąca produktów!


 • Cel szkolenia:

  Przedstawienie modelu biznesowego opartego na prostych bezkosztowych, automatycznych produktach cyfrowych i drukowanych na żądanie sprzedawanych dzięki platformie Amazon KDP.

  Podczas szkolenia poznasz jakie produkty należy sprzedawać oraz co wpływa na osiągnięcie sukcesu w tym biznesie.

 • Wymagania dla kursantów:

  Dla wszystkich osób, które chcą poznać model prostego zarabiania na rynkach zagranicznych dzięki Amazon KDP oraz co wpływa na osiąganie dobrych wyników sprzedażowych. Nie jest wymagane doświadczenie. Wiek nie gra roli.
  ​​​​​​​
  Szkolenie jest dla wszystkich osób początkujących -  model sprzedaży przedstawiony na webinarze nie wymaga zakładania firmy oraz posiadania jakiegokolwiek wkładu własnego. 

 • Termin i cena szkolenia: 

  Webinar jest w pełni darmowy i odbywa się na darmowej platformie WebinarJam - wystarczy zarejestrować się na spotkanie z wyprzedzeniem , aby zarezerwować swoje miejsce oraz sprawdzić termin najbliższego darmowego webinaru.

  ​​​​​​​WAŻNE:    Liczba miejsc jest ograniczona do 100 uczestników - ZAREZERWUJ SWOJE DARMOWE MIEJSCE   TERAZ!

 • Czas trwania webinaru: 

  Szkolenie będzie trwać około 60 minut. Pod koniec dla każdego kursanta  przewidziany jest prezent NIESPODZIANKA   🎁

 • POZOSTAŁO WOLNYCH MIEJSC:   6

  ​​​​​​​

 • , ,