Odhaľte tajomstvá 10  top rytmov a premeňte svoju gitarovú hru na nezabudnuteľný zážitok (zdarma)

Zlepšite svoju gitarovú hru okamžite. Využite moje 40 ročné skúsenosti gitaristu  a odhaľte tajomstvá 10 najuniverzálnejších gitarových rytmov, (s 22 piesňami), ktoré posunú vašu hru míľovými krokmi dopredu.
​​​​​​​
​​​​​​​Kto som, že mám právo "poúčať vás"? Som Maroš Oravec, profesionálny gitarista a tvorca najefektívnejšej gitarovej školy na Slovensku a v Česku (8 albumov, 2000+ živých koncertov a 15.000+ gitarových študentov).

Zistite ČO skrývajú a AKO hrajú úspešní gitaristi (keď si to osvojíte už nikdy nebudete hrať ako doteraz)

🎸 Získajte online tréning 10 najdôležitejších gitarových rytmov (tento týždeň bezplatne)

Chcete vo svojej hre na gitare urobiť najväčší skok tohto roka? Pozrite si tento exkluzívny online tréning pôvodne určený iba platiacim členom "Klubu gitaristov". Či ste úplný začiatočník alebo skúsený borec, túžiaci hrať perfektné gitarové doprovody, tento webinár môže navždy zmeniť váš rytmus a celú vašu hru.

Osvojíte si nové gitarové zručnosti osvedčenými gitarovými postupmi. Ak tomu raz porozumiete, začnete hrať srdcom a otvoríte sa magickej sile gitarových doprovodov. Vstúpte do sveta rytmu a vaše publikum vás bude milovať.

 • Rytmy, na ktorých budete stavať celý život

  Naučíte sa hrať 10 kľúčových gitarových RYTMOV - presne tie, ktoré vo svojich piesňach hrávajú IMT Smile, OLYMPIC, Z. Smatanová, LUCIE, P. Nagy, J. Nohavica a ďalší známi domáci a svetoví interpreti

 • Ideálne pre akustickú a elektrickú gitaru

  Osvojíte si starostlivo ukrývané gitarové triky a techniky, ktoré využívajú tí najlepší hráči na akustickej aj elektrickej gitare

 • ​​​​​​​Toto nikde inde nenájdete

  Dozviete sa tajomstvá efektívneho cvičenia na gitare a zistíte ako prekonávať časté prekážky, ktoré bránia v pokroku amatérskym gitaristom a gitarovýcm nadšencom.

  ​​​​​​​
  Využite šancu - získajte prístup k tomuto online tréningu zdarma - odomknite svoj skutočný gitarový potenciál

 • Kliknite na zelené tlačidlo na spodku stránky a uvidíme sa na vysielaní
  Vyberiete si termín online vysielania (každý deň v rovnakom čase alebo si môžete pozrieť včerajší záznam).

Online tréning (webinár) vysiela:

 • Maroš Oravec

  Profesionálny gitarista, gitarový lektor, tvorca najväčšej gitarovej školy na Slovensku a v Česku

  Online vysielanie trvá cca 1,5h

 • , ,