BEZPŁATNY WEBINAR

​​​​​​​#NLPWebinar #2

"Sztuka myślenia pytaniami

Mamy prośbę: sprawdź proszę, czy otrzymasz e-mail z linkiem do pokoju webinarowego. Jeśli się jeszcze nie znamy, e-mail od nas może wpaść do Twojego foldermu "Niechciane". Dodaj mój e-mail do zaufanych. Z góry dziękujemy!

Dołącz do naszej rozmowy i poznaj narzędzie NLP "Sztuka myślenia pytaniami". Dołącz do rozmowy Benedykta Peczko i Jessici Molińskiej o tym, jak aktywować pozytywne zmiany dzięki właściwym pytaniom. 

🌀 Problem nie jest problemem, to sposób myślenia o problemie jest problemem
Większość ludzi tak bardzo skupia się na problemach, że traci z oczu proste rozwiązania, które są pod ręką. Dopóki jest się zahipnotyzowanym przez nawykowy sposób, w jaki opisujemy swój problem, możliwe do osiągnięcia cele również pozostają niewidoczne. Tymczasem istnieją proste i sprawdzone metody wychodzenia ze wspomnianego stanu zniewalającego zahipnotyzowania problemem. Zapraszamy na nasz webinar, który w całości będzie poświęcony tej tematyce i dostarczy narzędzi pomocnych do przechodzenia od problemu do rozwiązań. 

🌀 Jak możesz wykorzystać narzędzia NLP w pracy celami i problemami?

Narzędzia NLP nie są tylko metodami na zwiększanie swojego szczęścia, sukcesów, skuteczności czy powiększaniu stanu konta bankowego. Na tym webinarze przedstawimy techniki, które pomogą w szybszym rozwiązywaniu problemów oraz zadbaniu o siebie w trudnych, problematycznych sytuacjach. 

​​​​​​​
🌀 Poznaj metody stosowane dziesiątki lat przez najlepszych NLP-owców w Polsce i na świecie

Już ponad 50 lat NLP jest rozwijane przez profesjonalistów z całego świata, od edukatorów i wykładowców, przez teraupeutów, coachów, trenerów i mówców publicznych, po polityków, marketerów, sprzedawców, biznesmenów i światowych liderów.  NLP ma również swoje nurty.
Marek, Benedykt i Bartosz reprezentują nurt NLP o najwyższym poziomie etyki oraz profesjonalizmu, dzięki któremu powstała NLPt - neurolingwistyczna psychoterapia, stosowana przez najlepszych terapeutów XX i XXI wieku. Poznaj metody szybkiej zmiany oraz osiągania sukcesów oraz szczęścia.🌀 Przyswój wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce

Ucz się i zainspiruj, by z powodzeniem stosować te metody w życiu codziennym. Wdróż te metody i poczuj pozytywne zmiany w swoim życiu!


  • Jessica Molińska

    Webinar Host & Moderator

  • Benedykt Peczko

    Prezenter. Założyciel Polskiego Instytutu NLP. Mistrz, trener i superwizor NLP


  • Mamy dla Ciebie prezent! 🎁​​​​​​​ 

    Otrzymujesz już teraz, po rejestracji, pierwszy prezent: rozdział z książki Marka Wzorka z ćwiczeniem coachingowym bazującym na narzędziu NLP. W trakcie webinaru będziemy mieli również dla Ciebie niespodziankę.

  • , ,