WEBINAR

DRZEWIŃSKI O FOTOGRAFII
Herb Ritts
Mistrzowie Fotografii ModyTym razem zabiorę Was na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, gdzie na tafli suchego jeziora El Mirage w kontrastowym świetle Kalifornii wykuł się talent jednego z gigantów fotografii. Naszym bohaterem będzie Herb Ritts. Opowiem Wam historię Jego kariery, przeanalizujemy Jego zdjęcia i zobaczymy na czym polegała Jego wyjątkowość. 
Odcinek dla milośników ludzkiego ciała,  piękna i elegancji. 
Na spotkaniu będą obecni m.in.: Madonna, Richard Gere,  Christy Turlington, Stephanie Seymour, Naomi Campbell, Cindy Crawford.... A to oznacza, że nie może zabraknąć także i Ciebie 👍  

Dostęp do webinaru dla osób, które przekażą darowiznę na OOF Academy. 
Sugerowana min. darowizna: 19.55 PLN
W pakiecie:
➡️ dostęp do pokoju webinarowego live
➡️ chat z możliwością zadawania pytań
➡️ 30-dniowy dostęp do powtórki webinaru
➡️ zestaw linków do rekomendowanych filmów, książek itp.

Zapraszam! Będzie gorąco 🔥🔥🔥 
Tomek Drzewiński
OOF Academy

 ​​P.S. B.Y.O.B.  🥂🍿

​​​​

  • Tomasz Drzewinski

    ​​​​​​​Tomasz Drzewiński, fotograf, wykładowca, popularyzator fotografii, autor kilkudziesięciu okładek i kilkuset sesji do polskich magazynów (Twój Styl, Maxim, Elle, Gala, Viva!, Playboy, Fashion Magazine, Fluid, Edge), reklamy (Avon, Energis, Master Foods Polska, Deni Cler, LOT, P&G, Paprocki&Brzozowski, Solvay Pharma) okładek do płyt i innych wydawnictw. Tomek jest absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem i wykładowcą OOF ACADEMY, byłym dyrektorem artystycznym magazynu MAX, twórcą i prowadzącym fanpage O FOTOGRAFII oraz wydarzeń z cyklu ABC FOTOGRAFII MODY.

  • , ,