TRÉNING ZDARMA

3 NEVIDITEĽNÉ KOMUNIKAČNÉ CHYBY, ktoré vás oberajú o SCHOPNOSŤ PRESVEDČIŤ 

Odhaľte, ktoré 3 KRUTÉ chyby v komunikácii vám uberajú presvedčivosť... Plus: Ktorá jedna mocná stratégia pomáha PRIRODZENE PRESVEDČIVÝM ĽUĎOM dostať iných na svoju stranu... bez nátlaku, frustrácie a drámy!? 

Čo sa naučíte?

Trápi vás, že nedokážete ľudí zaujať a presvedčiť o svojich produktoch, či službách? Hnevá vás, že sa ľudia vo vašej firme neriadia tým, čo od nich žiadate? Túžite spoznať tajomstvo, ako ich motivovať k tomu, aby konečne konali podľa vašich predstáv? 🤔 ... 👍 Je to jednoduchšie ako si myslíte!

Získajte návod, ako lepšie porozumieť ľuďom a ako ich tým účinnejšie motivovať a ovplyvniť. Bez nátlaku, frustrácie a drámy! V tomto bezplatnom online tréningu spoznáte 3 prelomové komunikačné tajomstvá...


  • TAJOMSTVO #1: Krutá chyba, ktorá likviduje vašu schopnosť VPLÝVAŤ (na zákazníkov, kolegov, blízkych) 

  • TAJOMSTVO #2: Masovo prehliadaný DETAIL, ktorý vám zabraňoval ľudí PRESVEDČIŤ (aj keď máte najlepšie argumenty na svete)

  • TAJOMSTVO #3: Málo známy PRINCÍP, ktorý pomáha PREDVÍDAŤ budúce správanie kohokoľvek  (Wow - čítate dobre! Zistite - ako sa nenechať pomýliť tým, čo o sebe druhí hovoria, a namiesto toho vedieť spoznať ich pravú podstatu už počas 5 minútového rozhovoru)

  • Peter Sasín

    Hostiteľ webinára, certifikovaný NLP Tréner, autor knižných bestsellerov

  • , ,