Slovenská lekárska komora v spolupráci so spoločnosťou LEKÁR, a. s. si Vás dovoľujú pozvať na odborný webinár pod názvom:

PRÁVNE POVEDOMIE LEKÁRA 2024 - 1.časť

10.04.2024 od 16:30 hod.

Slovenská lekárska komora v spolupráci so spoločnosťou LEKÁR, a. s. si Vás dovoľujú pozvať na odborný webinár pod názvom:
"PRÁVNE POVEDOMIE LEKÁRA 2024- 1.časť"

 • ORGANIZÁTOR:
  Slovenská lekárska komora,
  LEKÁR, a. s.

 • REGISTRÁCIA:

  1. Priamo cez našu stránku www.lekarnet.sk, ktorá Vám ponúka viac flexibility a možností:
  - rýchla jednorázová registrácia
  - šetrenie času
  ​​​​- prehľad o všetkých aktivitách, ktoré ste sa registrovali
  - pohodlná platba kartou pri podujatiach, ktoré si vyžadujú platbu.


  REGISTRÁCIA TU


  2. Priamo cez WebinarJam

  V pravom dolnom rohu je potrebné najskôr odkliknúť tzv. " cookies ", následne kliknúť na tlačidlo " REGISTROVAŤ " a vyplniť všetky povinné polia ku úspešnej registrácii.


  Po úspešnej registrácii Vám príde na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii, link (preklik), prostredníctvom ktorého budete môcť sledovať online a zapájať sa do diskusie cez chat. Tento odkaz vyžaduje web vo webovom prehliadači Google Chrome, ktorý zabezpečuje kompatibilitu s platformou WebinarJa, na ktorej bežia naše webové stránky.

  Pre zaslanie prístupového odkazu ihneď po registrácii na Vami zadaný mail je potrebné súhlasiť okrem podmienok GDPR aj súhlas so zasielaním informácií o tomto webinári. V opačnom prípade Vám prístupový link príde na mail, ktorý ste zadali, iba cca 15 minút pred oficiálnym štartom webinára ako pripomienka.

  V prípade problémov s registráciou sa alebo následným potrebným prehratím webinára dňa 10.04.2024 nás kontaktujte telefonicky +421 911 199 723 alebo e-mailovou správou na [email protected] alebo [email protected] .

  ĎAKUJEME.

 • POTVRDENIE O ÚČASTI:

  Pokiaľ potrebujete vystaviť Potvrdenie o účasti z dôvodu, že ste iný zdravotný pracovník alebo potrebujete svoju účasť zdokladovať pre zamestnávateľa, dajte nám o tom vedieť mailom na [email protected].

  Ku vystaveniu budeme potrebovať najmä Vaše ID, meno s priezviskom so všetkými titulmi ,a samozrejme, mailový kontakt.

  Lekárom sa zapisujú kredity v priebehu týždňa na ich kontá po identifikácii automaticky.

  ​​​​​​​Toto Potvrdenie je potrebné odovzdať svojej komore a tá rozhodne o uznaní/neuznaní kreditov uvedených v Potvrdení za sledovanie tohto webinára.

  Potvrdenie Vám následne vystavíme po skončení webinára v čo najkratšom možnom čase.

 • OTÁZKY DO DISKUSIE môžete poslať aj vopred na e-mailovú adresu [email protected] Do predmetu e-mailu, prosím uveďte konkrétny webinár, ktorého sa otázka týka.

 • U P O Z O R N E N I E

  Pre získanie kreditov je potrebné zúčastniť sa na webinári cez svoj jedinečný link! Kredity nie je možné uznať v prípade, ak sledujete webinár cez počítač iného lekára spolu alebo účastník nebol prítomný počas celého vysielacieho času webinára.

  Kredity za účasť Vám budú po skončení webináru zapísané v priebehu nasledujúcich dní, o čom budete mailovo informovaní.

                                                                                       TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ

 • LEKÁR, a.s.

  Vzdelávacie centrum Slovenskej lekárskej komory

 • Mgr. Zdenko Seneši

  Odborník na problematiku medicínskeho a zdravotníckeho práva. ŠKODLER & PARTNERS, S.R.O.

 • , ,