Leadership podle mozku

Objevte metody, jak umocnit růst svůj i svého okolí. Mějte 2,5x angažovanější lidi, o 56% vyšší spokojenost a celkově lepší výsledky.

Webinář je vysílán online v níže uvedeném termínu.

Skvělým lídrem se člověk nerodí, musí se jim vybudovat.

Nejnovější studie uvádějí, že pouze 11% lidí je zcela spokojeno se svými šéfy. A to je alarmující. Stejně jako se firmy a korporace potýkají rok od roku s rostoucí fluktuací pracovníků. Co je špatně? Existuje cesta, jak být lídrem, co umí a má výsledky?

Rozhodně ANO! Na webináři se proto můžete těšit například na:

 • Jak pracovat s motivací a tuto motivaci u sebe i u lidí si udržet?

  Poznejte pravdu o tom, co lidé doopravdy chtějí. Ukážeme si, jak funguje mozek u motivovaného a jak u demotivovaného člověka. Uvidíte, jak to změnit!

 • Co ví věda o tom, proč lidé odcházejí a snižuje se jejich výkon?

  Starý versus Nový model leadershipu 3.0. Ukážeme si přesahový model leadershipu a jak lépe vést, abychom byli oblíbení, inspirující a pomáhali lidem dosahovat jejich osobního i profesního maxima. Svět se mění a tak i my se musíme přizpůsobit tomu, jak lidé dnes fungují. Dokážete být flexibilní?

 • Pyramida 3Z a 5P úspěchu v leadershipu aneb na CESTA OBRA

  Ukážeme si a rozebereme naprosto stěžejní principy, které by měl znát každý skvělý lídr. A řekneme si, jak si dovednosti na základě těchto principů osvojit v praxi a proměnit do konkrétních akčních kroků. Odhodlejte se zvítězit!

  Srdečně vás zvu na obohacující úderný webinář, kdy v 75 minutách projdeme vše důležité bez omáčky a rovnou k věci. Vaši účast online živě platím tentokrát já, ať odbourám všechny překážky. Udělejte si čas a bude efektivně zhodnocen.

  “Pokud to člověk pod vámi nedokáže, nikdy to není jeho chyba, ale vaše.”
  - Jim Rohn, ikona leadershipu

Vysíláním provází zakladatel
Coaching University ČR

 • Radek Karban

  Vyhledávaný NLP Trainer & Coach Trainer, autor několika bestsellerů a mezinárodní řečník, který pracoval na živo už s více jak 14 000+ lidmi na více jak 160+ eventech.

 • , ,