6 kroków do sprawnego remontu

bez straty czasu, pieniędzy... i nerwów

Bezpłatne szkolenie online

Sprawdź, czego dowiesz się na spotkaniu?

Dzięki tej wiedzy nie tylko sprawnie zaplanujesz swój remont, ale też szybciej go ukończysz.

  • Poznasz 5 kluczowych różnic między remontem dla siebie a remontem inwestycyjnym. Dzięki temu przestaniesz przepłacać za kupowane płytki i panele, które spodobały Ci się najbardziej, a spojrzysz na nie oczami inwestora, który liczy budżet i najemcy lub kupującego, który będzie odbiorcą Twojego mieszkania.

  • Dowiesz się o 4 ważnych zasadach współpracy z ekipą remontową (m.in.: jak kontrolować prace ekipy). To pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych problemów i konfliktów.

  • Zobaczysz, jakie jest 8 rzeczy pomijanych przez wielu początkujących inwestorów przy ocenie mieszkania przed remontem. Dzięki temu dokładnie oszacujesz kosztorys remontu i unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek.

  • Nauczysz się jakich 5 najważniejszych błędów unikać, które robią inwestorzy, nawet ci doświadczeni. Dzięki nim, wejdziesz na wyżyszy poziom remontowania i zarządzania pracą ekipy remontowej (lub kilku).

Prowadzący webinar:

  • Jeremiasz Gorzędowski

    Przedsiębiorca i inwestor, od lat inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi i okolicach. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje i flipuje, w tym jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Inwestycje Hryniewicz.pl. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Współautor bloga Zainwestowani.pl, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy" oraz książki „Remonty. Podręcznik Inwestora" i podcastu "Inwestowanie w mieszkania".

  • , ,