GIEŁDA OD PODSTAW - BEZPŁATNE SZKOLENIE
Jak w 10h sprawić, aby Twoje oszczędności zarabiały dla Ciebie
Nie musisz być "Wilkiem z Wall Street", mieć 300.000zł na koncie, ani siedzieć przez kilka godzin dziennie przed komputerem, obserwując wykresy giełdowe. Naucz się nietypowego podejście do giełdy
Podczas szkolenia dowiesz się:
Inflacja obecnie zabiera około 15% Twoich pieniędzy rocznie. Twoje oszczędności tracą na wartości, dlatego pokażę Tobie co możesz zrobić, aby Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie.
Zdradzę Ci z jakich narzędzi korzystają profesjonalni inwestorzy oraz jakie to daje możliwości.
Kiedy zestawisz to z tym, co oferują Banki, otworzysz bardzo szeroko oczy i zaczniesz uczyć się inwestować samodzielnie!
Jak stworzyć dodatkowe źródło dochodu?
Poznasz sposób, w którym pieniądze będąc cały czas bezpieczne i dostępne dla Ciebie, mogą generować dodatkowy dochód.
O bezpieczeństwie inwestycji
Dowiesz się jak inwestować na rynkach finansowych, aby kapitał był bezpieczny
Obalimy mit, że potrzebujesz dużo kapitału żeby zarobić.
Pokażę Ci jak zacząć bez żadnej inwestycji. Dodatkowo w tym biznesie można zaczynać od małych kwot, ale można go łatwo skalować na dużo większe!
Jak skutecznie inwestować środki
Nawet jeśli nie masz kilku lat doświadczeń i dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą!
Szkolenie prowadzi

Drabik Marek
W 2025 roku 135.584$ zysku. Od 2014 roku pomaga ludziom rozwiązywać problemy związane z pieniędzmi poprzez Edukację Finansową i Psychologię Pieniądza. Wyszedł z ponad 200.000 długów i zbudował majątek na ponad 2.500.000zł. Od 2017 roku aktywny Inwestor i Trader. Prywatnie tata siedmiolatka, 16 lat w szczęśliwym związku z jedną kobietą.