ZAPRASZAMY NA DARMOWY WEBINAR GDZIE PODZIELIMY SIĘ SWOIMI PRAKTYKAMI W BIZNESIE PODNAJMU

Zapraszamy na darmowe szkolenie!
 15.04.2020 godz. 19.00

Jeśli zajmujesz się podnajmem, wynajmujesz mieszkania, prowadzisz biznes nieruchomości, a może dopiero chcesz zacząć, ale nie wiesz, czy to odpowiedni moment, to nie powinno Cię zabraknąć tym webinarze. Odpowiemy na Twoje pytania, a także opowiemy o tym:


 • Czy biznes podnajmu nadal ma rację bytu?

 • Co robić z mieszkaniami, które już mamy?

 • Jak postępować z najemcami, którzy chcą się wyprowadzić?

 • Jak utrzymywać dobre relacje z właścicielami  i najemcami​​​​​​?

 • Basia Domarus

  Współpracuje z inwestorami przeprowadzając ich „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem. Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia. Liderka Stowarzyszenia Mieszkanicznik Gdańsk, pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Specjalizuje się w podnajmie długoterminowym.

 • Artur Kucharzyk

  Właściciel firm Develocus sp. z o.o. i Develocus Artur Kucharzyk. Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiował także w Chinach. Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie. Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w wakacje 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób zarabiania na życie. Poza tym jest także liderem rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

 • , ,